Zpět na hlavní stránku Auto Kundrát
 

 

 

 Úvodní stránka

 

DIAGNOSTIKA

Máte problémy s motorem, řízením, brzdami, chlazením či startováním? Nebo se u Vašeho automobilu objevila jiná nespecifikovaná závada?

Náš autoservis vlastní dva různé přístroje na diagnostiku vozidla.Zařízení BOSCH s podporou pro benzínové a vznětové motory všech značek a diagnostika VAG-COM, která se specializuje na vozidla koncernu VW. ( Volkswagen, Škoda, Seat, Audi ). Diagnostické zařízení jsou několikrát ročně aktualizována!

 

 

 

 
 

 Autoservis

 
 

 Pneuservis

 

 Diagnostika

 
 

 Náhradní díly

 
 

 Fotogalerie

 
 

 Kontakty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 


 

 

Doporučujeme navštívit také:
Náš autoservis sídlí v Kostelci nad Orlicí, ve kterém je také hotel Panský dům a třeba také český výrobce poštovních schránek Simon a elektroservis Macháček.
V Kostelci Vám také paní Mlatečková vyrobí loutku dle fotografie. Levná dovolená a letenky za nejlepší ceny s nabídkou last minute zájezdů na letní dovolenou v Egyptě, Řecku.
Dopisní a domovní listovní schránky od přímého výrobce poštovních schránek, který nabízí i zakázkovou výrobu atypických schránek.
Jaký vybrat autobazar který Vás neokrade poradí recenze bazarů. Vybrat správný Vánoční dárek nemusí být dřina.
Pořiďte si domácího mazlíčka fretku, činčilu, nebo Britskou modrou kočku. V nedalekých Holicích vás levně a kvalitně ostříhá kadeřnice Zuzana Novotná.


sitemap

© Lukáš Simon, Josef Kundrát